Co dadzą Ci studia podyplomowe Akademia 3D?

 

Współczesny rynek pracy oraz środowisko biznesowe wyjątkowo doceniają osoby mogące pochwalić się umiejętnościami w obszarze nowoczesnych technologii; szczególnie takich, które –  jak druk 3D – znajdują coraz częstsze zastosowanie w biznesie.

Studia „Akademia 3D – projektowanie i druk 3D” pozwolą uczestnikowi zdobyć specjalistyczną, teoretyczną i praktyczną, wiedzę z tego obszaru, która będzie nie tylko niezaprzeczalną przewagą konkurencyjną na rynku pracy w wielu branżach, lecz także przyszłościowym pomysłem na biznes.

Projekt końcowy, który będzie obejmował kompletny proces produkcyjny z wykorzystaniem druku 3D, będzie stanowił wartościowy element portfolio, który zainteresuje zarówno potencjalnego pracodawcę, jak i klienta.

Po ukończeniu studiów:

  • Będziesz potrafił wykorzystać różne metody pozyskiwania modeli do druku 3D, tj. zaawansowane modelowanie 3D w kilku wybranych programach CAD czy skanowanie 3D.
  • Zdobędziesz szczegółową wiedzę dotyczącą zasad projektowania ukierunkowanego na wytwarzanie metodami przyrostowymi.
  • Poznasz zasady budowy i programowania najnowocześniejszych drukarek 3D.
  • Będziesz umiał dobrać odpowiedni rodzaj materiału i parametry wytwarzania, tak by uzyskać detal określonej dokładności oraz założonych właściwościach fizycznych i chemicznych.
  • Będziesz potrafił zaplanować i zrealizować kompletny proces produkcji z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi CAD/CAM/CAE oraz z użyciem nowoczesnych drukarek 3D, łącznie z obróbką i prezentacją produktu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s